
Efraïm Trujillo 3 op Jazzdagen Harderwijk
Lezersnieuws IngezondenZondagmiddag 12 april heeft de Jazzdagen weer een primeur, de première van het nieuwe album “3 Part Harmony” van saxofonist en Edison winnaar Efraïm Trujillo.
Efraïm Trujillo 3 is een nieuw akoestisch jazztrio rond saxofonist en componist Efraïm Trujillo. Samen met gitarist Eran Har Even en contrabassist Sven Schuster vormt hij een intiem ensemble waarin samenspel, melodische vrijheid en improvisatie centraal staan.
De muziek van Efraïm Trujillo 3 bestaat uit originele composities van Efraïm & Sven. De stukken bewegen zich tussen lyrische melodieën, open improvisatie en ritmische patronen. De stemming is intiem, sfeervol en avontuurlijk. Reden genoeg dus om hun gelijk uit te nodigen voor een intiem concert in de Catharinakapel.
Efraïm Trujillo is bekend door o.a. de ensembles The Preacher Men, The Ploctones & New Cool Collective Big Band. Hij werkte samen met het Metropole Orkest en het Jazz Orchestra of the Concertgebouw en is muzikaal leider van het Amsterdam Funk Orchestra. In 2019 won hij de Edison Publieksprijs met zijn muziekgroep The Preacher Men. Hij speelde met artiesten zoals Oleta Adams, Dr. Lonnie Smith, Gregory Porter, George Duke en Chris Potter.
Aanvang 15.00 uur
Meer info: www.jazzdagen.nl






























