Afbeelding
Foto: Politie Nederland

Drie kop-staartbotsingen in korte tijd

Politie

ZEEWOLDE – In twee weken tijd hebben een drietal kop-staartaanrijdingen plaatsgevonden. Hierbij vielen geen gewonden, wel was er sprake van materiele schade.

Op de kruising Gooiseweg/Spiekweg remde op 26 april (19.45 uur) een 54-jarige automobilist uit Breda voor het oranje verkeerslicht. Een achteropkomende automobilist, een 40-jarige Zeewoldenaar, botste, verblind door de zon, achterop. Beide voertuigen moesten worden afgesleept.

Een dag later, op 28 april (15.00 uur), ging het mis op de kruising Ganzenweg/Sternweg. Een 49-jarige bestuurder uit Harderwijk remde voor de verkeerslichten. Een 57-jarige bestuurder uit Zeewolde zag dit te laat en botste tegen zijn voorganger. Een 22-jarige bestuurster uit Dronten zag dit weer te laat en kon een botsing met de auto voor haar niet meer voorkomen. Een van de voertuigen moest worden afgesleept.

Op de Gooiseweg waren op woensdag 10 mei (16.00 uur) opnieuw drie auto’s betrokken bij een kop-staartbotsing. Een 55-jarige bestuurster uit Harderwijk remde voor het rode verkeerslicht. Haar achterligger, een 52-jarige bestuurster uit Zeewolde zag dit op tijd en remde ook af. De derde auto met daarin een 21-jarige bestuurster uit Emst zag dit echter te laat en botste tegen de auto van de Zeewoldense aan, die door de klap vervolgens weer tegen de auto van de Harderwijkse aanreed. De achterste twee auto’s moesten vanwege de schade worden afgesleept.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.