
Leren bridgen: Nieuwe cursussen van start
SportZEEWOLDE - Overweeg je al een tijdje om te gaan leren bridgen, maar is het er nog niet van gekomen, dan is het wellicht nú het moment dat te doen, omdat in september nieuwe cursussen van start gaan.
Bridgen is een leuke vrije tijdsbesteding. Het is een uitdagend kaartspel, nooit saai, steeds verrassend. Bridgen prikkelt tot nadenken, het is daarom een goede hersentraining. Samenwerken speelt bij dit spel een belangrijke rol.
Het is een spel dat thuis in groepjes van 4 gespeeld kan worden. Je kunt het spel ook op de Bridgeclub spelen. Dit biedt veel voordelen. Zo tref je bij het spelen op een club meer afwisselende tegenstanders. Dit is uitdagend en leerzaam. Van elkaar kun je veel leren en blijf je je ontwikkelen. Het spelen op vaste momenten zorgt ervoor dat je kennis actief blijft. Het biedt tevens de kans om andere mensen te ontmoeten en staat voor vele gezellige uren!
Zin gekregen om een cursus te gaan volgen? Meld je dan snel aan! Er is een cursus van 7 lesavonden en een van 12 lesavonden. Liever eerst nog kijken of het iets voor je is? Op 7 september kun je tussen 10.00u en 16.00u, vrijblijvend, kosteloos, binnenlopen bij de inloopdag, om kennis te maken met dit spel. Er wordt informatie gegeven over het spel en de cursus en er kan direct al worden gespeeld met een KWIK versie. De bridge inloop wordt georganiseerd bij Grand café De Buren, Flevoweg 69 Zeewolde.
Informatie en/of aanmelden voor de beginnerscursus kan via Ruud Verhoef, tel. 0650743818 of via mail r.e.verhoef@gmail.com
Informatie over, of lid worden van de bridgeclub kan via secretaris@bczeewolde.nl of via de website van BCZeewolde






























