Overzichtsfoto van het gebied rondom de Main Stage bij Floriade
Overzichtsfoto van het gebied rondom de Main Stage bij Floriade Foto: André Prins Fotografie

Bijzondere programmering bij Floriade deze nazomer

Cultuur

ALMERE - Floriade in Almere is tot en met 9 oktober geopend en heeft al die weken nog een bomvolle programmering met podiumvoorstellingen, beeldende kunst én live muziek. Deze (na)zomer kan je in de groene Expo genieten van de top van de top op het gebied van bekende Nederlandse artiesten en muziekensembles. 

Zomerconcerten

In augustus en september staan er een aantal intieme nazomerconcerten met bekende Nederlandse artiesten op de planning. Op zaterdag 27 augustus bijt Jan Smit het spits af en op zaterdag 17 september geeft de Haagse rapper Frenna een show bij Floriade.  

Klassiek op Zondag

Iedere zondag rond lunchtijd kan je bij Floriade genieten van een klassiek concert op topniveau. Zo geeft de cello-sectie van het Metropole Orkest op zondag 4 september om 11.30 uur een uitvoering op de Main Stage bij Floriade. Op datzelfde podium is op zondag 11 september 11.30 uur Black Pencil te zien.

De concerten zijn voor alle bezoekers van Floriade toegankelijk. Bezoekers dienen in het bezit te zijn van een Floriade entreeticket: https://floriade.com/nl/prijsinformatie/entreetickets/

Voor meer informatie over programmering: https://floriade.com/nl/op-de-expo/kunst-cultuur/

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Afbeelding
Kledingbank Hoop biedt pleeg- en gezinshuiskinderen passende kleding Lezersnieuws Ingezonden 30 jul, 11:00
Afbeelding
MIVA-collecte voor ambulanceboot op Victoriameer: katholieke kerken zamelen in op 15 en 16 augustus Ingezonden 30 jul, 11:00
Afbeelding
Nieuwe trailrun Run to the Tap start op 12 september in Reve-Abbertbos Sport 30 jul, 10:33

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.