Afbeelding

Informatiebijeenkomst Starten met hardlopen

Sport

ZEEWOLDE - Meer bewegen? Steeds meer mensen ontdekken het hardlopen. Gewoon als middel om conditie op te bouwen of juist prestatiegericht. Het is laagdrempelig, niet gebonden aan tijd of seizoen en je bent bovendien heerlijk buiten. 

Maandag 29 augustus organiseert Zeewolde Atletiek een informatiebijeenkomst ‘Starten met hardlopen’. Tijdens deze bijeenkomst wordt er stil gestaan bij het voorkomen van blessures, schoeisel, kleding en tal van andere factoren die belangrijk zijn voor langdurig hardloopplezier.

De bijeenkomst wordt gehouden in het noodgebouw aan het Kluunpad en start om 19.30 uur. Uiteraard wordt er ook dieper ingegaan op de Opstartcursus die de vereniging weer op het programma heeft staan. Deze start op zaterdag 3 september.
Aanmelden voor deze vrijblijvende informatieavond kan via opstarthardlopen@zeewolde-atletiek.nl of kijk op www.zeewolde-atletiek.nl voor meer info.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

windmolen, waterbeheer, dijk, waterschap, ijsselmeer, water,  landbouw, verhogen, flevoland, peilbuis, inlaat, tocht, sloot, aanvoer, stuw
Waterschap pompt ook bij hitte: elke dag balanceren met water in Flevoland Algemeen 26 jun, 09:30
stockfoto
Gratis ijsje voor vrijwilligers en mantelzorgers in Zeewolde Algemeen 26 jun, 08:00
Afbeelding
Swim to fight cancer: nog 3 dagen om in te schrijven. Lezersnieuws Ingezonden 25 jun, 20:32

Abonneer gratis

op de digitale krant en op
de wekelijkse nieuwsbrief.