
Korte cursus verbeteren looptechniek
SportZEEWOLDE - Hardlopen is meer dan de ene voet voor de andere zetten. Houding, voetplaatsing en bijvoorbeeld rompstabiliteit spelen allemaal een rol in een efficiënte en comfortabele loopstijl.
Na het succes van een eerdere cursusronde in november start Zeewolde Atletiek op woensdag 8 maart opnieuw met een kortdurende cursus Looptechniek. Tijdens deze wordt gewerkt aan het verbeteren van je loopstijl. “Met een goede loopstijl voorkom je niet alleen blessures maar leg je ook een belangrijke basis voor ‘sneller’ en ‘verder’ hardlopen.”
Deze cursus bestaat uit zeven avonden. “Na een gecombineerde theoretische en praktische introductie op de eerste avond gaan de trainers van Zeewolde Atletiek vijf avonden lang met je aan de slag op de atletiekbaan. Aan de hand van diverse thema’s wordt er gewerkt aan ieders looptechniek en ontvang je handvaten en praktische tips om blijvend aan je techniek te werken. Op de zevende en laatste cursusavond wordt alles nog een keer samengevat en een aantal tips meegegeven voor het blijvend toepassen van het geleerde.”
De cursus +Loopscholing is geschikt voor lopers met een basisloopconditie. Start: 8 maart om 19.30 uur op de atletiekbaan. Er is plaats voor maximaal 12 deelnemers. Meer informatie en aanmelden: www.zeewolde-atletiek.nl. of neem dan contact op met Sjoerd van Hemert: hardlopen@zeewolde-atletiek.nl.































